Penzion Valevil, Dolní Morava

Dolní Morava 44, 56169
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Využijte našeho ubytování v penzionu Valevil ve středisku Dolní Morava. Nabízíme Vám moderní apartmány s kuchyňkou, sociálním zařízením,předsíní a úložnými prostory na lyžařské vybavení.TV a internet jsou samozřejmostí.V hlavní sezoně je možné navštívit denně náš whisky bar a nebo útulnou podkrovní čajovnu.V letním období je k dispozici venkovní bazén ve dvoře a posezení na zahrádce.V restauraci pak dáváme důraz na kvalitu a čerstvost našich surovin.Domácí uzené,marmelády a nebo některá s domácích pomazánek podtrhují rodinnou atmosféru našeho penzionu.Pobyt je vzhledem k široké nabídce vyžití oblíbený po celý rok.V zimním období jsme jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících zimních středisek a po zbytek roku počínaje turistikou,cykloturistikou,lanovým centrem,dětskými hřišti až po jedinečnou Stezku v oblacích je spousta možností vyžití pro Vás i Vaše ratolesti.

Další informace

Nabízíme ubytování apartmánového typu. Tři apartmány jsou 2-4 lůžkové. Náš největší apartmán je schopen poskytnout ubytování a ž 8 osobám. Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech,protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování. Doporučuji Vám prohlédnout si fotky ubytování na konkurečních objektech. Ubytováváme od 16.00 a při odjezdu je potřeba apartmány uvolnit do 10.00. Pokud před Vámi není apartmán obsazen,je možné po dohodě přijet i dříve. V celém objektu je podlahové vytápění. Pro případné sušení se používá žebříkový radiátor v koupelnách.

Objekt je silně zaizolován, takže přivítám, když v topné sezoně alespoň jednou denně vyvětráte. Jinak díky velkým teplotním rozdílům teče voda po oknech. K dispozici jsou kuchyně se základním vybavením včetně utěrky a prostředku na umývání nádobí.Koupelny jsou vybaveny sprchovým gelem,mýdlem a ručníky. Pro ty,kteří si nevozí vlastní přezůvky máme připraveny jednorázové.

Ceny

Cena za osobu
950 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.600 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.900 Kč
Šestilůžkový pokoj
5.100 Kč
Třílůžkový pokoj
2.800 Kč

Včetně polopenze

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace
Bazén
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Vítejte v naší restauraci Valevil. K dispozici můžete mít 34 míst u stolu a 10 míst u baru. Rádi vám zde nabídneme speciality české a italské kuchyně, nezapomněli jsme ani na milovníky pravé italské pizzy.Vaříme z čerstvých surovin a snažíme se Vám nabídnout porce, ze kterých se opravdu najíte.Nesnažíme se tedy si hrát na nějakou zážitkovou gastronomii,kde za 500 Kč odejdete a přemýšlíte čím se dojíte….Na druhou stranu příprava kvalitní stravy potřebuje čas a pokud si ho nedopřejete ani na dovolené, je nejbližší rychlé občerstvení v zimní sezoně bufet na Větrném vrchu.

Čajovna:

Vstupte do světa vůní exotických čajů a vodních dýmek. Útulná čajovna půlkruhového půdorysu vás sama vyzve k odpočinku. Můžete zde relaxovat při čtení knih z naší knihovny a poslechu nevtíravé hudby. Usadíme vás do pohodlných polštářů z pěnových kuliček, nebo do boxů vyložených polštáři. Atmosféru umocňují vonné svíčky a tyčinky. Budete-li chtít si trochu zamlsat, ochotně vám nabídneme sušené ovoce, ořechy a drobné sladkosti.

Whisky bar

Aktivní relaxaci vám nabízíme v našem suterénním whisky baru. Můžete si vybrat z  nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Specialitou jsou především skotské single malt whisky. Promítáme zde filmy, pouštíme sportovní přenosy na 4 m plátno, pořádáme koncerty živé hudby.

Tento sálek je také možno použít jako školící nebo prezentační místnost, místo pro semináře a jiné firemní akce.Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Mapa

Velká mapa