Penzion U Řeky, Líšnice

Líšnice 274, 56184
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabídka celoročního ubytování v jednom apartmá se šesti lůžky, WC a sprchou. Možnost využití zahradního altánu s krbem, bazénu a hřiště na míčové hry. K dispozici je společenská místnost vybavená kuchyňkou a TV. Pro poznávání blízkého i vzdálenějšího okolí je možnost si zapůjčit nová jízdní kola.

Další informace

Odpočiňte si v klidném a tichém prostředí v bezprostřední blízkosti řeky Divoké Orlice, v novém rodinném domku se zahradou a hřištěm.

Objekt se nachází v katastru obce Líšnice v podhůří Orlických hor. V obci si můžete zasportovat na dvou kurtech s umělým povrchem a jedním s antukou nebo posedět v místní hospůdce U smrku a restauraci U Kristiána. V nedalekém městě Žamberk (4 km) je sportovní areál (tenis, mini golf, bowling, fitness, squash) s velkým koupalištěm. Zhruba 4 km od Líšnice je Pastvinská přehrada s možností koupání, půjčení loděk či šlapadel na projížďky po přehradě a občerstvení v místních restauracích. 

Krajina je protkána trasami pro turistiku a cykloturistiku za přírodními a historickými cíly. Lze odtud podnikat výlety do Polska přes hraniční přechod Dolní Lipka nebo Bartošovice.

Apartmán je v prvním patře s vlastním vstupem (venkovní schodiště) a je poskytován jako celek. K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje, vybavená kuchyň, TV+satelit, sprchový kout, WC. K vyžití je zde venkovní hřiště na míčové hry, možnost zapůjčení sportovních potřeb, dále je zde zahradní altán s krbem a parkoviště u objektu zdarma. Je možné dopředu rezervovat časové termíny například na bowling, squash, solná jeskyně, fitness a podobně. Ubytování je k dispozici po celý rok. Poskytujeme zabezpečené internetové připojení pomocí technologie Wi-Fi.


Ceny

Cena za osobu
250 Kč

Služby

Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Parkoviště
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Squash
Fitness, posilovna
Cyklostezky
Bazén venkovní
Tenisový kurt
Minigolf

Mapa

Centrum 300m
Autobus 300m
Vlak 5km
Velká mapa