Penzion Srdíčko, Jablonné nad Orlicí

Náměstí 5. května 87, 56164
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je možné shlédnout i Suchý vrch. V blízkosti města se nachází dvě lyžařská centra, která zajišťují sportovní vyžití v zimě. V létě je v blízkosti penzionu mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras, které Vás dovedou na ta nejkrásnější místa východního regionu Orlických hor. Ceník 1 Osoba 2 Osoby STANDARD 800,- Kč 900,- Kč NADSTANDARD 900,- Kč 1 000,- Kč Wi-Fi zdarma Snídaně Snídaně se podávají v hotelu Filipinum. 100,- Kč/Osoba Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ubytování zahrnuje volný vstup do fitness v hotelu Filipinum.

Další informace

Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je možné shlédnout i Suchý vrch. V blízkosti města se nachází dvě lyžařská centra, která zajišťují sportovní vyžití v zimě. V létě je v blízkosti penzionu mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras, které Vás dovedou na ta nejkrásnější místa východního regionu Orlických hor.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
800 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Satelit, kabelová TV
Minibar
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pizzeria Srdíčko je stylově zařízená nekuřácká restaurace s originální pecí na dřevo. Pizzeria nabízí příjemné posezení, vstřícnou obsluhu a výbornou kuchyni. Každý si zajisté vybere z pestré nabídky našeho jídelního, nápojového i vinného lístku. Milovníci piva jistě ocení značku Pilsner Urquell. Letní terasa s obsluhou v centru města doplňuje poetické prostředí penzionu a pizzeria Srdíčko. Náš podnik byl stvořen tak, aby se v něm lidé cítili co nejlépe a odnesli si domů pěkný zážitek.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Velká mapa