Penzion Skála, Čenkovice

Čenkovice 173, 56164
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion je umístěn přímo v centru lyžařského areálu Čenkovice v Orlických horách, naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 80 m od dvousedačkové lanovky s kilometrovou sjezdovkou s které se dá pohodlně dostat na dvě nejdelší sjezdovky v Orlických horách s vyhřívanou čtyřsedačkovou bublinou i na další kilometrovou sjezdovku s kotvou.

Další informace

Umístění penzionu

Centrum lyžařského areálu Čenkovice v Orlických horách, naproti nejvýše položenému veřejnému parkovišti, 40 m od dvousedačkové lanovky s kilometr dlouhou sjezdovkou, z které je jednoduchý přejezd na jedinou vyhřívanou čtyřsedačkovou lanovku s bublinou v ČR se dvěma nejdelšími sjezdovkami Orlických hor (2150 a 2290m) a další kotvovou lanovku s další téměř kilometrovou sjezdovkou.
V Čenkovicích jsou tři další vleky. Tři nejbližší restaurace jsou od penzionu ve vzdálenosti do 150 m. Milovníci všech druhů lyžování i vyznavači snowboardů jistě uvítají, že jízdu ze sjezdovek ukončí až přede dveřmi penzionu. Letním hostům se líbí, že hřiště minigolfu, plážového volejbalu a tenisové kurty jsou v Čenkovicích ve vzdálenosti necelých 100m od penzionu a vodní nádrž ve vzdálenosti necelých 200 m.

Zaměření penzionu

Svou vybaveností je penzion zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi, nebo uzavřené skupiny) při velkém pohodlí a kvalitě ubytování. Neposkytuje však žádnou formu stravování (klienti si vaří v plně vybavených kuchyňkách, případě se stravují v některé z blízkých restaurací. 

Nabízené ubytování

Penzion ubytování poskytuje ve 4 větších apartmánech (pro 6 + 2 klienty) a v jednom menším apartmánu (pro 2 + 2 klienty).

Společné prostory a vybavení penzionu

Penzion má společenskou místnost s kulečníkem, stolním fotbálkem, stolem pro stolní tenis a dataprojektorem, lyžárnu, uzamykatelnou úschovnu kol a vlastní parkoviště pro 9 osobních aut. Na terase za penzionem je závěsné ohniště a pro labužníky přichystána udírna a venkovní gril.


Ceny

Cena za osobu
350 Kč

350-700 Kč/osoba/noc (záleží na termínu, apartmánu, počtu osob a nocí)

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba

Kongresové možnosti

Data projektor
Laserové ukazovátko
Ozvučení, reprobedny
Plátno
Připojení k internetu
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Půjčovna lyží
Tenisový kurt

Okolí

V Čenkovicích jsou k dispozici čtyři lyžařské vleky a jedna dvousedačková lanovka, končící na Bukové hoře. Na tento vrchol vede i čtyřsedačková vyhřívaná lanovka s bublinou se dvěma nejdelšími sjezdovkami 2290m a 2150m. Tři nejbližší restaurace jsou od penzionu ve vzdálenosti do 150 m. Milovníci všech druhů lyžování i vyznavači snowboardů jistě uvítají, že jízdu ze sjezdovek ukončí až přede dveřmi penzionu. Letním hostům se jistě bude líbit, že hřiště minigolfu, plážového volejbalu a tenisové kurty jsou v Čenkovicích ve vzdálenosti necelých 100m od penzionu a vodní nádrž ve vzdálenosti necelých 200 m.

Mapa

Velká mapa

Penzion Skála: kontakty