Penzion Pod Slamníkem, Dolní Morava

Dolní Morava 104, Dolní Morava, 56169
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zveme Vás do nejvýše položeného penzionu v rekreační oblasti Dolní Morava (745 m.n.m.) ideálně situovaný jak pro zimní, tak pro letní sporty a rekreaci. Penzion je postavený přímo u nástupní stanice nové čtyřsedačkové lanové dráhy k vrcholu Slamník z jedné strany, z druhé strany je obklopen jedním z největších lanových center v republice. Možnost parkování přímo u objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt.

Další informace

Pozičně se penzion nachází přímo pod sjezdovkou, kdy k nástupní stanici čtyřsedačkové lanovky je to necelých 100m. Po ukončení lyžování je možné využít cestu kolem heliportu a dojet na lyžích až k penzionu. K dispozici všem ubytovaným je samostatně uzamykatelná lyžárna vybavená vysoušecím zařízením pro lyžařské i SnB boty. Na objednávku je v provozu venkovní vířivá vana s osvětlením pro okamžiky romantiky nebo jen příjemné relaxace. V letních měsících je k dispozici velký bazén ve kterém si užijí legraci jak děti, tak i dospělí. Prostředkem budovy prochází, moderní prosklený výtah, který vás pohodlně dopraví do jakéhokoliv ze tří pater našeho penzionu. Celý jeden pokoj o velikosti 40m2 je uzpůsoben jako herna pro potřeby dětí, kde najdou ideální prostor a zázemí k využití volného času a třeba i poznávání nových kamarádů. Restaurace s domácí kuchyní je v provozu každý den dle otevírací doby.

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, lednicí, novým 32´palcovým TV přijímačem, satelitním příjmem a připojením WiFi zdarma.

Parkování pro ubytované je přímo u objektu.

Zorganizujeme pro Vás: firemní akce, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby, večírky, školení, školy v přírodě, lyžařské výcviky, akomodační pobyty, pronájem celého objektu jedné skupině. 

Lyžařský areál s nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky přímo u penzionu nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností. Vedle penzionu (50 m) je také dětský park s kolotočem a pohyblivým kobercem pro výuku základních lyžařských dovedností. Novinkou je sáňkařská dráha v délce 2,5 km s možností zapůjčení saní. Umělé zasněžování celé délky sjezdových tratí je samozřejmostí, stejně jako večerní lyžování.

Ceny

Cena za osobu
700 Kč
Cena za postel
700 Kč
Polopenze
300 Kč
Přistýlka
550 Kč
Snídaně
150 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Restaurace
Terasa
Bazén
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
45
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
10
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golfový trenažér
Horolezectví
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Létání
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Outdoorové aktivity mohou probíhat v bezprostřední blízkosti penzionu – lanové centrum, adrenalinová věž, bobová dráha, sáňkařská dráha, lanová dráha, velký venkovní bazén náležející k penzionu a další.

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa