Penzion Ovčárna, Červená Voda

73, Červená Voda, 56169
od 980 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Ovčárna se nachází ve vesnici Šanov - Červená Voda a nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami a dva dvoulůžkové apartmány typu 1+kk  s přistýlkami  a s vlastní kuchyní.  Pro dvojlůžkové pokoje je společná kuchyně v patře. Dále je součástí penzionu nekuřácký bar a vinárna, lyžárna s moderními vysoušeči lyžařských bot, parkoviště pro 8 osobních automobilů, altán s krbem a grilem, venkovní bazén se zastřešením a sauna, včetně možnosti garážového parkování motocyklů a kol v elektronicky zabezpečené garáži.  WI-FI pokrytí celého objektu je samozřejmostí. 

 

Další informace

Penzion nabízí 6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkami a dva dvoulůžkové apartmány typu 1+kk  s přistýlkami  a s vlastní kuchyní.  Pro dvojlůžkové apartmány bez kuchyně  je společná kuchyně v patře. Dále je součástí penzionu nekuřácký bar a vinárna, lyžárna s moderními vysoušeči lyžařských bot, parkoviště pro 8 osobních automobilů, altán s krbem a grilem, venkovní bazén se zastřešením a sauna, včetně možnosti garážového parkování motocyklů a kol v elektronicky zabezpečené garáži.  WI-FI pokrytí celého objektu je samozřejmostí. Penzion se nachází v malebné lokalitě, která  je obklopená horami: na jihozápadě ji tvoří výběžek Orlických hor Bukovohorská hornatina s nejvyšší horou Suchým vrchem (995 m), na jihovýchodě výběžek Hanušovické vrchoviny Jeřáb (1003 m) - předhůří Hrubého Jeseníku a na severovýchodě masiv Králického Sněžníku (1424 m), který je po Krkonoších a Jeseníkách třetím nejvyšším pohořím v České republice.

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Přistýlka
150 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Parkoviště
Bazén
Venkovní ohniště / gril
Dětský koutek

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Králický Sněžník byl v roce 1990 vyhlášen Národní přírodní rezervací. Díky dlouhodobému působení  středoevropského klimatu  a geologických sil  se zde vyskytuje množství krasových jevů, nalezneme zde soustavu přirozených a původních porostů a také mnoho lokalit s širokou řadou chráněných rostlin a živočichů. Masiv Králického Sněžníku je označován jako "střecha Evropy", poněvadž jeden z jeho vrcholů - Klepý - tvoří hlavní evropské rozvodí, voda z jeho svahů je potoky a řekami odváděna do přítoků Černého, Severního a Baltského moře.

Mapa

Velká mapa