Pension Jitřenka, Letohrad

V Aleji 401, 56151
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 900m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Jitřenka poskytuje celoročně svým klientům kvalitní ubytování a služby volného času jako je například sportovní vyžití, relaxace, odpočinek, vzdělávání apod.

Náš pension je umístěn v soukromém rodinném domku, v klidné a tiché části města Letohradu. Toto město leží v malebné krajině podhůří Orlických hor, v údolí řeky Tiché Orlice, nedaleko česko-polské hranice. Okolní krajina tak přímo vybízí k romantický i relaxačním procházkám, turistickým pochodům i výletům za historií.

Kolem domu je poměrně rozsáhlá zahrada, za domem je terasa se zahradním nábytkem, který mohou naši hosté využívat ke hrám a příjemnému posezení, k oslavám, apod. Naši hosté mají možnost zapůjčit si gril na dřevěné uhlí a na terase grilovat. Na zahradě je otevřené ohniště.

Další informace


Ubytování je poskytováno v jednom šestilůžkovém a v jednom třílůžkovém pokoji, ve dvou pokojích čtyřlůžkových a ve dvou pokojích dvoulůžkových. V každém z pokojů je po dohodě možná přistýlka.

Většina pokojů má vlastní sociální zařízení (umývadlo, sprcha, WC ). Hostům jsou k dispozici plně vybavené kuchyňské kouty s příslušenstvím, tj. lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič,  rychlovarná konvice, nádobí. Na pokojích je TV a internet. Pokoje mají centrální vytápění s regulací teploty.


Ceny

Apartmán
1.000 Kč
Cena za osobu
350 Kč
Cena za parkování (auto)
50
Cena za parkování (moto)
30
Cena za postel
350 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.000 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Přistýlka
250 Kč
Šestilůžkový pokoj
1.500 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
800 Kč

Cena od 250,- Kč do 400,- Kč podle počtu osob a počtu nocí.

Služby

Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
21
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Fitness, posilovna

Okolí

Muzeum řemesel v Letohradě v Novém Dvoře, středověká vodní tvrz na Orlicí, Svatý Kopeček nad Letohradem s kaplí sv.Jana Nepomuckého, zámek v Letohradě s parkem, v okolí zřícenina hradu Lanšperk s vyhlídkou,hrad Litice, hrad Potštejn, zámek Potštejn,  arboretum v zámeckém parku Žampachu, zřícenina hradu Žampach, turistické a cyklistické trasy kolem Letohradu, krytý bazén v Ústí nad Orlicí, aquapark v Žamberku a v Ústí nad Orlicí, venkovní koupaliště v Letohradě.

Mapa

Centrum 900m
Autobus 500m
Vlak 500m
Velká mapa